השאירו פרטים

  מדיניות קבצי COOKIE

  מה זה קוקיס (COOKIES)?

  קוקיס הן קבצי טקסט זעירים השמורים במחשב, בטאבלט או בטלפון הנייד שלך. הם לא גורמים נזק למחשב שלך או לאבטחתו, ובניגוד לדעה הרווחת אין להם שום קשר לוירוסים כגון trojans. כאשר אתה מבקר באתר, הקוקיס מאפשרות לאתר 'לזכור' אותך ואת האופן בו השתמשת באתר בעבר ובכך להעניק לך חוויית גלישה טובה הרבה יותר.

  אם ברצונך לדעת עוד אודות קוקיס, תוכל למצוא מידע רב ברשת.

  מה אם אני רוצה לשלוט על הגדרות הקוקיס שלי?

  אם אינך רוצה לקבל קוקיס, תוכל לשנות את הגדרות הדפדפן שלך כך שהוא יודיע לך בכל פעם שהן נשלחות אליך, או שתוכל לחסום לגמרי את השימוש בקוקיס. תוכל גם למחוק את הקוקיס שכבר נמצאות במחשבך.

  איך אנו משתמשים בקבצי קוקיס

  אנו עושים שימוש ב-Google Analytics, שירות ניתוח מקוון הניתן ע"י Google Inc. (Google), אשר משתמש בקבצי קוקיס לניתוח אופן השימוש באתר, וזאת במטרה לשפר את חוויית המשתמש שלך במערכות שלנו.

  באתר זה ייעשה שימוש במה שנקרא “User ID”. User ID הוא המזהה שלך בתוך Google Analytics. Google מאחדת את ההתנהגות שלך ברשת ואת ה-User ID שלך לתוך פרופיל משתמש. Google Analytics עוקב אחר פעולותיך ברשת בצורה אנונימית במכשירים מרובים (טאבלט, מחשב, סמארטפון וכו').

  המידע אודות השימוש שלך באתר (כולל כתובת ה-IP שלך), הנאסף בעזרת קבצי הקוקיס, יועבר ע"י Google לשרתים הנמצאים בארה"ב ויאוחסן שם. Google תשתמש במידע זה לצורך ניתוח אופן השימוש שלך באתר, חיבור דוחות על פעילות באתר עבורנו והספקת שירותים אחרים בתחום פעילות באתר והשימוש באינטרנט. כמו כן, Google עשויה להעביר מידע זה לצד שלישי במידה והדבר נדרש על פי החוק, או אם הצד השלישי עוסק בעיבוד מידע בשם Google. Google לא תקשר בין כתובת ה-IP שלך לכל מידע אחר הנמצא ברשותה.

  Google מקבלת רק את ה-User ID, לא את המידע הכלול בפרופיל המשתמש המוזכר לעיל או מידע פרטי אחר שלך. יש לנו גישה לסיכום הפרופיל שנוצר. אנו לא מצרפים לפרופיל המשתמש השייך ל-User ID שלך כל מידע אחר המאפשר לזהות אותך.

  תוכל לבטל מעקב אחר User ID על ידי שליחת מייל לכתובת

  כמו כן, תוכל לחסום את השימוש בקבצי קוקיס על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך, אם כי עליך לדעת שלאחר מכן ייתכן ולא תוכל ליהנות מפונקציונליות מלאה של אתר זה. על ידי שימוש באתר זה הנך נותן את הסכמתך לעיבוד המידע הקשור אליך ע"י Google באופן ולמטרות המפורטים לעיל.

  הסכם שימוש

  על ידי המשך השימוש באתר שלנו הנך מסכים לשליחת קוקיס למכשירך. אם תבחר שלא לקבל קוקיס, לא נוכל להבטיח לך חוויית גלישה ברמה הזהה לחוויית הגלישה עם קוקיס.